Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 1-slaapkamer Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll Tulum Pueblo heeft een buitenzwembad, is geschikt voor maximaal 4 personen en ligt op 20 minuten wandelafstand van de Cenotes Sac Actún. De 360 m² grote villa ligt op afstand van 3 km tot de Two Eyes Cenote en biedt draadloos internet en privéparkeren.
Cenotes Dos Ojos is op 10 minuten rijden hier vandaan gesitueerd.
Dit vakantiehuis kijkt op de tuin uit. Tot de badkamerfaciliteiten van deze gesitueerde in Tulum Pueblo Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll behoren ook een inloopdouche en een apart toilet. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.
Een keuken heeft alle benodigdheden om maaltijden te bereiden, inclusief een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei.
- Luchthavens
- Vliegveld Playa del Carmen53 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Bordspellen
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll?
Gasten van Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll is $215. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Is er een keuken in Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Tulum Pueblo zijn de Cenotes Sac Actún en de Two Eyes Cenote, die respectievelijk op 1 en 3 km van Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll liggen. Daarnaast is Cenotes Dos Ojos (3,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.